Bernard Buffet
Chléb a víno (Le Pain et le Vine)
Id: 495602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo nahoře v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2836x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 100 Kč