Bert Stern
Marilyn Monroe -Last Sitting
Id: 435301
fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
zobrazeno: 2169x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč