Bert Stern
Marilyn Monroe - Last sitting
Id: 406301
fotografie, rozměr ve výřezu 52 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 999x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč