Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting I.
Id: 309101
fotografie, rozměr ve výřezu 54 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno UV-sklem , rámováno
zobrazeno: 3824x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 51