Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting
Id: 325402
fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně razítko fotografa včetně datace a značeno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 9180x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč