Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting
Id: 367802
fotografie, rozměr ve výřezu 51,5 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 17592x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 200 Kč