Čas na serveru 16:23:34

Blanka Bohdanová
Andělský ostrov

Id: 526205

Andělský ostrov

  •  / Andělský ostrov / Blanka Bohdanová

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole a na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3209x

Vyvolávací cena:
7 500

41 900

Příhozy: 49