Čas na serveru 02:13:17

Blanka Matragi
Večerní róba

Id: 472901

Večerní róba

  •  / Večerní róba / Blanka Matragi

ručně kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen katalog Blanka Haute Couture, 25th anniversary

zobrazeno: 5105x

Vyvolávací cena:

13 499