Blanka Matragi
Večerní róba
Id: 472901
ručně kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen katalog Blanka Haute Couture, 25th anniversary
zobrazeno: 5177x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 499 Kč