Blanka Matragi
Žena
Id: 490105
uhel/papír, rozměr ve výřezu 67 x 37 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, v horní části papír zašpiněný a mírně natržený
zobrazeno: 640x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 200 Kč