Blanka Tauber
Pohled z mého pokoje
Id: 51023
olej/lepenka, rozměr 51 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2581x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 501 Kč