Bohdan Obrovský
Před svatbou
Id: 395703
olej/dřevo, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, poškozená malba, prasklá deska
zobrazeno: 1936x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč