Bohdan Obrovský
Toaleta
Id: 386503
olej/karton, rozměr 36 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1375x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč