Bohumil (Boža) Pospíšil
Konvolut dvou kusů
Id: 31609
Sardinie, olej/karton, rozměr každého 21,5 x 30 cm, signováno, datováno 35, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2538x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč