Bohumil Čadek
Malostranské náměstí
Id: 34305
olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2083x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč