Bohumil Eliáš st.
Bouře
Id: 537701
olej/plátno, rozměr 155 x 200 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno, popsáno na zadní straně, uvedeno v autorově soupisu díla pod č. 5
zobrazeno: 259x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
39 000 Kč
2024,12-1,03,21,14,00
minimální příhoz 1 000 Kč