Bohumil Eliáš st.
Chodec II
Id: 460001
skleněná plastika, rozměr 40,5 x 10,5 x 7 cm, značeno a datováno na spodní straně, přiloženo Potvrzení o nákupu originálního díla (Výtvarné centrum Chagall, 2006)
zobrazeno: 6229x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 75