Bohumil Hradečný
Domeček Tkadlecův ve Vítanově
Id: 39002
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2044x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 700 Kč