Bohumil Hradečný
Jaro na Károvsku
Id: 2166
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2548x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 000 Kč