Bohumil Jahoda
Dívčí akt
Id: 45103
patinovaná sádra, výška včetně podstavce 72 cm, signováno na podstavci, datováno 60, původní dobrý stav
zobrazeno: 2140x
Vyvolávací cena:
1 900 Kč
12 000 Kč