Bohumil Jaroš
Rozkvetlé stromy
Id: 40808
kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 53 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
zobrazeno: 2356x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 003 Kč