Bohumil Jaroš
U březového háje
Id: 203203
malba/lepenka (akvarel), rozměr 27,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1227x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč