Bohumil Jaroš
U řeky
Id: 615
olej/plátno, rozměr plátna 39 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, rám seschlý, obraz ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 3122x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 600 Kč