Bohumil Jaroš
Zimní pastva
Id: 376505
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 23 x 37 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 816x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč