Bohumil Konečný-Bimba
Studie k obálce
Id: 63710
kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,7 x 24 cm, signováno na zadní straně, malba lehce poškozena, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3434x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 000 Kč