Bohumil Krátký
Romeo a Julie
Id: 386602
olej/sololit, rozměr 40 x 35 cm, značeno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 778x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč