Bohumil Mareček
Chata Daliborka
Id: 13603
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1934, popis, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2480x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč