Bohumil Mareček
Dívka
Id: 393301
olej/plátno, rozměr 150 x 130 cm (včetně rámu 170 x 155 cm - velký formát!), značeno a datováno vpravo dole, dobová dekorativní adjustace, drobné oděrky na rámu, ve spodní části místy krakelovaná malba
zobrazeno: 4614x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
35 000 Kč