Bohumil Mareček
Dívka s květinami
Id: 438601
olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 4595x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč