Čas na serveru 16:26:15

Bohumil Mareček
Poloakt

Id: 525804

Poloakt

  •  / Poloakt / Bohumil Mareček
  •  / Poloakt / Bohumil Mareček
  •  / Poloakt / Bohumil Mareček

kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 437x

Vyvolávací cena:

3 600