Bohumil Mareček
Při odpočinku
Id: 61402
olej/plátno, rozměr 60 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozený, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2133x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 100 Kč