Bohumil Mareček
Sedící akt
Id: 954
olej/plátno, rozměr plátna 90 x 75,5 cm, signováno vlevo dole B. Mareček, datováno 1918, na plátně staré oprava, volné v rámu, značně poškozený rám
zobrazeno: 4284x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
9 500 Kč