Bohumil Mareček
Sestry
Id: 237313
olej/plátno, rozměr oválu cca 128 x 100 cm, značeno a datováno vlevo, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 2272x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54