Bohumil Mendík
Jarní jez
Id: 1505404
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, na rámu, drobné oděrky
zobrazeno: 2116x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
8 500 Kč