Bohumil Stanislav Urban
Kostomládky u Pardubic
Id: 137716
olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1924, oděrky na rámu, na zadní straně galerijní razítko
zobrazeno: 1253x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 102 Kč