Bohumil Stanislav Urban
U řeky
Id: 436105
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 641x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč