Bohumil Ullrych
Dívky
Id: 69610
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2248x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 099 Kč