Bohumil Ullrych
Konvolut tří kusů
Id: 2346
olej/karton, jeden signován, rozměr 23 x 16 cm; rozměr dvou nesignovaných obrazů 21 x 16 cm; vše zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2050x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
31.8.2015, 22:00:00
31.8.2015 | 21:32 | 2 500 Kč |