Bohumil Ullrych
Večer u Bubovického rybníka
Id: 75407
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 55 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně
zobrazeno: 2042x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč