Bohumil Ullrych
Zátiší
Id: 2117
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2231x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč