Čas na serveru 06:17:00

Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová
Cestou plnou snů

Id: 517901

Cestou plnou snů

  •  / Cestou plnou snů / Bohumil Vrzal a Leona Vrzalová

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 635x

Vyvolávací cena:
12 500

14 000