Bohumil Vrzal
Cestou do Barcelony
Id: 471103
kombinovaná technika, plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno
zobrazeno: 3246x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 79