Bohumil Vrzal
Na jih od Brna
Id: 411502
kombinovaná technika/plátno, rozměr 30 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1264x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč