Bohumil Vrzal
U stohu
Id: 319402
kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
zobrazeno: 5495x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
56 004 Kč
Příhozy: 71