Bohumil Vrzal
Vesnice s řepkovým polem
Id: 341401
kombinovaná technika/plátno, rozměr 45 x 55 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek z Díla, oděrky na rámu
zobrazeno: 10351x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč