Bohumil Žemlička
Vynálezcova dílna (Amoroso)
Id: 470609
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 62 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno, scénický návrh, Černé divadlo Praha, z pozůstalosti autora
zobrazeno: 402x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč