Bohumír Číla
Koupání u Čelákovic
Id: 569
olej/karton, rozměr malby 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, původní stav
zobrazeno: 3212x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
15.10.2013, 21:10:00
15.10.2013 | 20:06 | 2 500 Kč |