Bohumír Dudárek
Dubrovník
Id: 60701
olej/plátno, rozměr 76 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, odřený rám
zobrazeno: 1935x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
19.1.2017, 20:57:00
19.1.2017 | 20:53 | 4 000 Kč |