Bohumír Dvorský
Rozkvetlé stromy
Id: 28603
kombinovaná technika/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, papír vlevo poškozen, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2343x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč