Bohumír Jaroněk
Chaloupka v krajině
Id: 1535
olej/karton, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, signováno vlevo dole, prasklý karton vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2731x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
12 500 Kč