Bohumír Jaroněk
Jaro na Valašsku
Id: 903
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 64 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 8065x
Vyvolávací cena:
16 000 Kč
240 000 Kč
Příhozy: 92